המלצות של מורים – מהנחיות בהשתלמויות של "פסיפס הדרכות"

"ההשתלמות גם חיזקה לי את האמון בילדים, שהם מסוגלים להרבה יותר ממה שאני חושבת. מאוד  נהניתי מהמפגשים בהשתלמות. האווירה הייתה נעימה ואהבתי את הסרטונים ששיתפת אותנו…. את מקסימה צורית. את מקרינה המון אמפתיה ויש לך יכולת הקשבה והכלה שראויים להערצה".

"נהניתי לקחת חלק בהשתלמות עם חברים טובים ואיתך, אישה נעימה עם ידע נרחב ויכולת הקשבה יוצאת מגדר הרגיל. תודה על הזמן איתך, על הנתינה וההקשבה. בתקווה שנתראה שנית.."

"חשתי שצורית מביאה איתה נשמה יתרה ורצון עז להצלחתנו והכל בצורה נעימה ואכפתית… מקווה שיהיה קורס המשך.."

"צורית יקרה! תודה רבה לך מעומק הלב, ראשית על שפגשתי אדם מדהים, עם יכולת  הקשבה ורצון עז לתרום את חלקו… נהניתי מאוד, תודה! יש בי הערכה רבה כלפייך".

"הסיבה להנאה זו לא הייתה קשורה לנושאים הנלמדים, אלא לאישיות המרצה: צורית המרצה נעימה מאוד, אמפתית, פתוחה לשמוע את דעות התלמידים בקורס, גמישה במערך השיעורים ומעבירה אותם בהלימה לצרכי תלמידי הקורס. היא ידעה ליצור שיח מעניין בכיתה ועם זאת, לא לגלוש לנושאים לא-רלוונטיים ולהישאר במסגרת הנושא הנלמד. כל השיעורים שהעבירה היו ברורים והועברו באווירה נעימה ומכילה".

"צורית יקרה, אני רוצה להודות לך באופן אישי, על הנעימות שבך, על הידע והמקצועיות שהבאת להשתלמות, על שיח מתורבת ומנומס שדאגת להוביל ועל יצירת מוטיבציה אצלי להגיע למפגשים של ההשתלמות".

"הקורס שימש עבורי כגלגל הצלה להמשך השנה!!!!!!"

"הלמידה הייתה עניינית, טובה ומאוד ממוקדת. חשתי שהקפנו את נושא המוטיבציה בצורה רחבה, תוך התייחסות לפרטים ולהיבטים פרקטיים הרלוונטיים לעבודתי ביום יום בבית הספר. זה כמובן תרם רבות לחוויית הלמידה הטובה שהייתה לי בהשתלמות". 

"אהבתי מאד את הדרך בה התנהלה ההשתלמות. לאורך כל ההשתלמות הייתה אווירה נעימה ושיח פורה בין העמיתים, בכל נושא שעלה לדיון עלו דוגמאות מעשיות ע"י העמיתים, מה שבעיניי תרם לא מעט להעמקת והעשרת הנושא ולאיזון מוצלח בין הפן התיאורטי לפן המעשי"